2014 m. sausio 16 d., ketvirtadienis

2014

Grįžtu po begalybės laiko. Atsiprašyti jau būtų ir per mažą, per pastaruosiuos kelis mėnesius tesugebėjau parašyti vos keletą įrašų ir nei vienas iš jų net nebuvo itin įdomus ar naudingas. Tačiau pabandysiu, nieko nežadėdama, pasitaisyti. Grįžtu su naujienom. Vos prieš kelias minutes buvo paskelbtos šių metų Oskarų nominacijos, jas rasti galite čia. Pati susidariau sąrašiuką filmų, kuriuos peržiūrėsiu iki kovo 2-ąją vyksiančios ceremonijos, pabandysiu juos apžvelgti ir čia.

Gruodžio mėnesio filmu paskelbiau Donato Ulvydo Kaip pavogti žmoną. Nors gruodį mačiau tikrai nemažai nuostabių filmų, tačiau nusprendžiau, kad mėnesio filmas turėtų atitikti ir patį mėnesį. Didžiąją dalį gruodžio praleidau gimtinėje, jakiuose namuose apsupta artimiausių žmonių, todėl lietuviškas filmas pasirinktas neatsitiktinai. Nutylėsiu tą faktą, kad į kiną jo žiūrėti ėjau dukart.. ( :) ) Išties didžiule staigmena man tapusi juosta, kurią nedvejodama siūlyčiau visiems sutiktiems. Kažkas lengvo, gražaus, šilto, nuotaikingo ir tikrai puikaus. Ploju visai kūrybinei grupei (scenaristui - atsistojusi) ir aktoriams, kurių čia reikėjo vos keturių. Įrodymas, kas kartais visas genialumas slypi paprastume.

Dar vienas dalykėlis, jei nesunku, balsuojam visi už Emilio Vėlyvio Redirected. Ironiška, kad filmo premjera buvo mano išvykimo dieną ir, žinoma, aš jo dar nemačiau, tačiau agituoju balsuoti imdb.com svetainėje, kad jis taptų pirmuoju lietuvišku filmu patekusiu į svetainės TOP250 sąrašą. Nuoroda : čia. Tereikia susikurti anketą, jūs tai labai lengvai galite padaryti tiesiog sujungdami su savo facebook paskyra ir skirti nuo vieno iki dešimties balų :)

O dabar jau grįžau į kitus namus ir beveik kibau į mokslus, laukia daugybę darbų, spaudžia atsiskaitymai ir kišenę plėšo jau įsigytas bilietas namo pavasariui. Geros likusios savaitės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą