2013 m. lapkričio 10 d., sekmadienis

mubi.com

Trumpas pabėgimas nuo esė rašymo ir trumpas sugrįžimas čia. Nors pasiskelbiau, kad pasistengsiu dažniau čia parašyti, deja, to padaryti nepavyko. Dėl to kaltinu prastą internetą naujuose namuose, dėl to negaliu, kai tik noriu kažko įkelti čia, tačiau pasistengsiu:)
O tikslas šito posto yra supažindinti jus (jei dar nesate pažįstami) su kino interneto svetaine, kuri šiaip jau man patinka labiau nei imdb.com tai yra mubi.com
Joje platesnis ir bent jau man įdomiau pateikiamas filmų sąrašas. Susikūrus profilį galimą gauti filmų pasiūlymus, skaityti naujienas apie festivalius ir panašiai, mano profilis. Jei esate ten, pasekite, būtų įdomu peržiūrėti jūsų watchlistus, ar mėgstamiausių filmų sąrašus :)

O dabar trumpai apie šią savaitę, tai ką žiūrėjau:
Per The Cinema of Modernity paskaitą pradėjome naują temą: French New Wave, ir pirmas dėstytojo parinktas filmas buvo Francois Truffaut Les Quatre Cents Coups (The 400 Blows) Patiko, ir net labai. Tai buvo ne pirmas Truffaut filmas, kurį teko pamatyti, ir tikrai žinau, kad nepaskutinis. Apie jį daug kalbėti nereikia, jį tereikia pamatyti. Nebent puikiai suprantate prancūzų kalbą, jums prireiks titrų. Nors tai yra nespalvotas, nedidelio biudžeto europietiškas filmas, jame kino vertės pakankamai daug. Iš esmės man patiko visą nouvelle vague idėja, galbūt kada nors čia parašysiu ką plačiau apie tai. Kitą savaitę manęs laukia Jean-Luc Godard ir jo 60-ųjų šedevras Breathless. 

Dar šią savaitę žiūrėjau antrą Despicable Me dalį, nors ir nesu didelė animacijos gerbėja, tačiau šitą nusprendžiau pažiūrėti, nes buvau mačiusi pirmąją. Galiu pasakyti tik tiek, kad patiko labiau. Gana įdomu, gana neblogas laiko praleidimas.

Brokeback Mountain, amžius tūnojęs apdulkėjusiame watchliste ir pagaliau pažiūrėtas, pamatytas ir paveikęs. Manau, niekam nekyla klausimų kodėl Ang Lee už jo režisavimą gavo Oskarą, klausimas kyla tik toks, kaip Crash sugebėjo nurungti jį metų filmo kategorijoje? Pripažinkim, kad Brokeback Mountain dorojosi su truputį sunkesnėmis ir tada aktualesnėmis problemomis, nei Crash.

Ir universisteto kino klubas žiūrėjo Thor, kadangi kitą savaitę antros frančizės eisime žiūrėti į kino teatrą. Mačiau pirmą kartą, nepasakyčiau, kad labai sužavėjo, tačiau nelaikysiu to ir laiko švaistymu. Nepasakyčiau, kad beprotiškai laukiu, kol pamatysiu antrą dalį, tačiau nesakysiu ir to, kad antros dalies nereikia.

Toks neapibrėžtas, nekonkretus ir visai neišsamus įrašas. Tačiau, kaip jau minėjau, pagrindinė idėja buvo parodyti mubi.com tinklalapį.
Ačiū už dėmesį, geros savaitės!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą