2013 m. balandžio 9 d., antradienis

Truputis naujienų

Nors ilsiuosi po visų mokslų namuose šį "šiltą" pavasarį, visvien negaliu nesidomėti įvairiomis naujienomis, žinoma, daugiausia jų būna susiję su kino ir televizijos pasauliu, tačiau nesvetimi man ir visi kiti įvykiai.
Šį rytą nukeliavus į twitter pasitiko viena žinia, kuri vėlgi, kaip ir su The Following atnaujinimu antram sezonui, iškėlė klausimą: ar reikėjo? Ankstesniame įraše aptartas naujas serialas Bates Motel vos po keturių serijų jau yra atnaujintas antram sezonui. Kuo toliau tuo vis labiau šis serialas mane nuvilia, žiūriu, greičiausiai, vien dėl idealios Farmigos vaidybos ir smalsumo sužinoti tą patrindinę visos istorijos vinį, nes kol kas man čia viskas labai padrika ir neaišku, arba tai, arba aš turiu rimtų dėmesio sutrikimų.. Šiaip ar taip, kaip ir visus serialus, žiūrėsiu bent iki dešimtos serijos, jei nekabins vis dar, tada mesiu.
Senesnės naujienos tokios, kad kino pasaulis gedi prieš kelias dienas anapilin išėjusio kino kritikos pradininku laikomo Roger Ebert ir kovą su sunkia liga vakar pralaimėjusios aktorės Annette Funicello.
Kitos naujienos: sekančios James Camerono blokbasterio Avatar dalys, jau niekam nebe paslaptis, nukeliaus po vandeniu, tačiau bus ne taip, kaip daugelis tikėjosi. Povandeninės scenos nebus filmuojamos priešais žaliąjį ekraną, bet išties po vandeniu. Taip Cameronas į jau ir taip mokslinės fantastikos šedevru, naudojamų technologijų atžvilgiu, laikomą Avatar pridės dar daugiau ir dar naujesnės technikos.
Su filmų žiūrėjimu kol kas sekasi visai nekaip. Watchlistas netrumpėja, o ilgėja, tačiau, manau, kad vakarais bus galima atrasti laiko bent vienam filmui. Taip pat, turiu minčių pažiūrėti visus filmus kada nors laimėjusius Oscarą geriausio metų filmo kategorijoje. Žinoma, tai nebūtinai bus išskirtinai geriausi pasaulio filmai, tačiau norisi sužinoti kas, tarkim, prieš penkiasdešimt metų buvo laikoma geru filmu.
Geros likusios savaitės:)

2 komentarai:

  1. As irgi sau uzsibreziau toki tiksla paziuret visus filmus kadanors laimejusius oskara, bet kolkas dar nelabai sekasi man igyvendint si savo sumanyma:))

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš jau žadu greitu metu pradėti, kai pagalvoji nėra jų tiek daug, be to, yra keletas matytų, ir jie man patiko, tad neskaudės ir antrą kartą pažiūrėti:)

      Panaikinti