2013 m. balandžio 30 d., antradienis

Ką žiūrėti gegužę?

Nors aš savęs niekada nelaikiau tą, kuri visada žiūri naujausius filmus, nes retai kada beišleidžiamas tikrai dėmesio vertas filmas. Originalus, intelektualiai susuktas su gera puikių aktorių vaidyba - tokį filmą aš laikyčiau vertu dėmesio. Bet kad ir kaip ten bebūtų, visada atsiranda vienas kitas filmas, kurio lauki pasirodant, ir aš visada stengiuosi tokį filmą pažiūrėti. Nuo šiol savo laukiamais pasidalinsiu ir su jumis, bei priežastimis kodėl.
P.S. Visi paminėti filmai gegužę pasirodys UK, negarantuoju, kad ir Lietuvoje, arba datos gali skirtis.

The Great Gatsby / Didysis Getsbis rež. Baz Luhrmann
Dėl ko laukiu?
Prisipažinsiu, neskaičiau knygos ir netgi nelabai žinau ko tikėtis, apart mažyčio užrašo imdb.com svetainėje ir trailerio. Labiausiai laukiu dėl filme vaidinančių aktorių.
Kas vaidina?
Leonardo DiCaprio (žmonės kalba, kad jis turėtų bent jau Akademijos nominaciją gauti, bet mes žinom kaip DiCaprio draugauja su Akademija, ar ne?:)), Carey Mulligan, Isla Fisher, Tobey Maguire, Gemma Ward ir Callan McAuliffe.
Kada pasirodys?
Gegužės 10d.
imdb.com | trailerStar Trek Into Darkness / Tolyn į tamsą. Žvaigždžių kelias rež. J.J. Abrams
Kodėl laukiu?
O gi nelabai ir laukiu, tiesiog, manau, kad būtų labai neapdairu nepaminėti šito filmo. Pirmąjį Star Trek žiūrėjau gana senai ir nepasakyčiau, kad buvau labai sužavėta, bet visgi, galbūt kaltas tas dalykas, kad nemėgstu sci-fi. Šiaip ar taip, kada nors tai bus klasika.
Kas vaidina?
Benedict Cumberbatch, Chris Pine, Zoe Saldana ir Zachary Quinto.
Kada pasirodys?
Gegužės 17d.
imdb.comtrailer
Fast & Furious 6 / Greiti ir įsiutę 6 rež. Justin Lin
Kodėl laukiu?
Tikriausiai, labiausiai dėl to, kad mačiau visas penkias šio kino serialo dalis, ir paskutinė penkta, tarp kitko, režisuota to paties Justin Lin'o, patiko labiausiai. Prieš vienuolika metų prasidėjusi istorija jau pasidalino į šešis filmus, su penkta truputį chronologinę istorijos tvarką privertusia apgalvoti dalimi, vis dar atranda kažką naujo, kažką (apsimeskim trumpam) netikėto ir traukiančio net ne prie kompiuterio ekrano (aš tikrai nepiratauju), o tiesiai į kino teatrą. Kai kuriuos dalykus kartais reikia žiūrėti be didesnės priežasties.
Kas vaidina?
Dabar nustebinsiu labai: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson ir Jason Statham.
Kada pasirodys?
Gegužės 24d.
imdb.comtrailer


Now You See Me (ir, kaip sako vienas iš filmo tagline "...Now you don't") rež. Louis Leterrier
Kodėl laukiu?
Net nepamenu kada visai atsitiktinai pažiūrėjau šito filmo trailerį ir jis nukeliavo tiesiai į mano begalinį watchlist'ą. Kuo mane sužavėjo? Tam tikra prasme priminė vieną mano mėgstamiausių filmų Ch. Nolano Prestižą, ir visai ne dėl to, kad jame tai pat vaidina Michael Caine, aktoriais ir gana įdomiu siužetu. Grupė iliuzijonistų per vieną iš savo pasirodymų apiplėšia banką ir pavogtus pinigus išdalija publikai. Filme pamatysime (iš trailerio spėju) gana neblogų vizualinių efektų, nebūtinai įspūdingą, tačiau dėmesio vertą vaidybą (jei manysim, kad rodiklis yra Akademijos apdovanojimai ir nominacijos aktoriams) bei jaunąjį Franco, kuriam pirmą kartą patikėtas šiek tiek didesnis vaidmuo.
Kas vaidina?
Jesse Eisenberg, Morgan Freeman, Michael Caine, Woody Harrelson, Isla Fisher, Mark Ruffalo ir Dave Franco.
Kada pasirodys?
Gegužės 31d.
imdb.comtrailer

Bus matyti kaip seksis žiūrėti šiuos filmus. Rytoj balandžio mėgstamiausias, rinktis turėsiu vos iš kelių filmų, nes labai ilgai atostogavau ir nežiūrėjau daug filmų. O kol kas, vis dar klausau Johnny Cash'o (take the hint;) ir linkiu geros likusios savaitės, kuri man baigsis paskutiniu žinių patikrinimu pirmame universiteto kurse ir jau vasaros pradžia. Iki!


2 komentarai:

 1. Aš tikriausiai tik vienintelio The Great Gatsby laukiu iš visų paminėtų, nors vargu ar aš jį žiūrėsiu kino teatre...

  P.S. tu vėl UK esi?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš tai greičiausiai nei vieno, nebent berniukus prikalbinsiu į fast and furious:D
   Aha, grįžau prieš porą dienų:)

   Panaikinti