2013 m. kovo 18 d., pirmadienis

Role Models | Vyriškas auklėjimas (2008)Istorija pasakoja apie du vyrus, kurie dėl netinkamo elgesio gauna šimtą penkiasdešimt valandų viešojo socialinio darbo organizacijoje Sturdy Wings, kur turės leisti laiką su vaikais. Wheeler (akt. Sean Williams Scott) gauna jaunojo padaužos Ronnie (akt. Bobb'e J. Thompson) priežiūrą, o Danny (akt. Paul Rudd) įpareigotas rūpintis šiek tiek vyresnio amžiaus vaikinuku, kuris gyvena visiškai atitrūkęs nuo realybės - Augie (akt. Christopher Mintz-Plasse).

Filmą rinkausi pirmiausia dėl aktorių. Pastaruoju metu komedijų žanre man labai imponuoja Paul Rudd (Anchorman, Wanderlust, I Love You, Man), o jam į kompaniją pridėtas Sean Williams Scott (visa serija American Pie) pasirodė gana įdomus pasirinkimas, ir, jei atvirai, leido nuspėti kelias šios komedijos scenas. Taip pat filmo mažųjų vaidmenys patikėti tokioms dviem kylančioms žvaigždėms kaip Thompson ir Mintz-Plasse (kuriam ši rolė buvo antroji po Superbad) taip pat, filme išvysite kitus gerai žinomus savo srities profesionalus - Ken Jeong, Jane Lynch ir Elizabeth Banks.
Viskas prasideda nuo to, kad viskuo nepatenkintas Danny išlieja pyktį dėl ką tik įvykusių skyrybų su mergina ant salės pilnos mokinių, kurie tik atėjo pasiklausyti paskaitos prieš narkotikus ir už energinį gėrimą, kurį jis su Wheeler ir reklamuoja. Vėliau jų automobilį kėsinasi nutempti už tai, kad jis priparkuotas ne vietoje. Pora kvailų sprendimų, pora sulaužytų įstatymų, vienas automobilis ant statulos ir trumpai tariant abu vyrukai atsiduria nepavydėtinoje padėtyje, kuomet išeitys yra tik dvi - mėnuo kalėjime, arba 150 valandų socialinio darbo. Pasirinkę, jų manymu, geresnę išeitį jie dalyvauja programoje, kurios metu turi leisti laiką su vaikais. Vaikas, kurį gauna Wheeler yra tarsi sumažinta jo kopija, nors tam tikrais momentais buvo galima pastebėti, kad mąstymas jų visiškai vienodas, nors amžias visai ne. Danny gauna tikrą šių dienų karį, no liferį iki gyvo kaulo, kuriam jis padeda sukurti naują šalį, nugalėti karalių ir gauti merginą.
Nepasakyčiau, kad šis filmas buvo kažkas tokio, bet drįsčiau pavadinti viena geresnių komedijų. Nors nebuvo apsieita ir be nuspėjamų ir gana banalių scenų, tačiau to buvo galima tikėtis. Asmeniškai man juokingiausia filmo vieta buvo ta, kurioje Ronnie nuverčia ilgai statyą palapinę ir Danny jam sako "God Dammit Ronnie!" ir Ronnie atsako "What? Because I'm black, you think I did it?" ir šiaip, pasakysiu, kad Ronnie buvo mano mėgstamiausias veikėjas. Apibendrinant, tai dar viena iš komedijų, tačiau visose jose galima atrasti kažką originalaus.

Vertinimas 7/10


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą