2012 m. gruodžio 11 d., antradienis

2013

Vakar pažiūrėjus The Dark Knight Rises man sugrįžo visa ta meilė filmams. Toks jausmas, kad Nolano filmai tam padeda labiausiai. Grįžo noras vėl kasdien ištisas valandas naršyti naujienų puslapiuose, ieškoti visokios informacijos, apie viską. Todėl vakar papildžiau savo laukiamų sekančių metų filmų sąrašą ir dabar pateiksiu jį jums, su trumpais paaiškinimais, kodėl būtų verta juos pamatyti, kodėl būtent jų aš laukiu. Pradedam.

Tikriausiai pats laukiamiausias mano kitų metų filmas yra Ruben Fleischer Gangster Squad . Kuriame išvysime Emma Stone, Sean Penn, Giovanni Ribisi ir Nick Nolte. Šitą filmą į savo watchlistą pridėjau vos pamačiusi, kad jame vaidins Ryan Gosling. Daugiau nieko nereikėjo, kad sudomintų mane. Pastebėjau vieną dalyką, kad šis kanadietis aktorius kuo toliau, tuo vis rimtesniuose ir geresniuose filmuose vaidina. Žinoma, nebekalbu jau net apie išvaizdą jo.. Kas visada taip pat būna vienu iš faktorių. Pastarųjų metų jo darbai yra tokie geri, ir labiausiai noriu išskirti George Clooney The Ides Of March (2011), Derek Cianfrance Blue Valentine (2010) ir Nicolas Winding Refn Drive (2011), kuris asmeniškai man yra geriausias visų laikų Goslingo filmas. Be to, Gangster Squad bus apie 1940-50 ųjų Amerikos gangsterius. Kas mane pažįsta, žino, kad man tas laikmetis labai patinka, o kuo toliau, tuo labiau įtraukia ir gangsterių istorijos. Iš šio filmo tikiuose daug gero, nors režisierius iki šiol nestebino ypatingai, tačiau kino istorijoje pasižymėjo tokiais darbais, kaip Zombieland ir 30 Minutes or Less. Vienaip ar kitaip, labai laukiu šio filmo.

Grįžtant prie pono Goslingo ir režisieriaus Nicolas Winding Refn turiu paminėti, kad šis duetas kitąmet pasiūlys dar vieną projektą, pavadinimu Only God Forgives. Šis filmas taip pat yra atsidūręs mano laukiamų sąraše. Iš labai skurdaus aprašymo ir kol kas vienintelės nuotraukos susidariau įpsūdį, kad filmas turėtų negailėti žiaurų, atvirų smurtinių scenų, ko nepašykštėta buvo ir ankščiau minėtame Drive. Tokie filmai man visada asocijuojasi su idealaus režisierių trio (Frank Miller, Robert Rodriguez ir Quentin Tarantino) darbu Sin City, kuris buvo tikriausiai pats pirmas mano matytas toks vizualiai žiaurus filmas, sužavėjęs nuo pirmos minutės.

Būtent Sin City antroji dalis kino teatrus turėtų pasiekti kitąmet. Frank Miller ir Robert Rodriguez pristatys Sin City: a Dame to Kill For. Išlaikę beveik visą tą patį rinktinių žvaigždžių pulką ir pridėję keletą naujų jau patraukė dėmesį, nors premjerą numatyta tik spalio mėnesį. Žinoma, tai yra dar vienas filmas, kurio lauksiu. Tik man visada sunku žiūrėti tęsinius, nes dažniausiai tęsiniai būna blogesni už originalus. Bet aš tikiu Rodriguez ir Miller, ir tikiuosi, kad jie vėl sugebės nustebinti ir šokiruoti.

Tęsiant tęsinių temą, kitąmet mus pasiekti turėtų ir siaubo parodijų filmas Scary Movie 5. Nors pati nesu mėgėja žiūrėti siaubo filmų, tačiau šias parodijas mielai pažiūriu ir netgi labai mėgstu. Žinoma, pati geriausia yra pirmoji, kaip beveik visuomet, tačiau šios dalies režisierius Malcolm D. Lee atsisakė neatsiejamos nuo šio filmo - Anna Farris ir po šešių metų pertraukos siūlo šį filmą su Lindsay Lohan. Nežinau kaip čia bus, nemanau, kad filmas bus geresnis už nors vieną iki šiol parodytą dalį, bet vistiek laukiu, nes nors taip esu supažindinama su siaubo filmų pasauliu, kadangi originalių pažiūrėti dažniausiai prisibijau.

Pernai pasaulį sudrebinusi penkta The Fast and the Furious dalis pavadinimu Fast Five, asmeniškai man, buvo geriausia iš visų. Labiausiai patiko tai, kad istorija, kuri buvo pasakojama buvo tarsi tai, kas turėjo vykti tarp antro ir trečio filmų. Būtent penktos dalies režisierius Justin Lin jau kitų metų pavasarį pakvies ir į šeštos dalies premjerą The Fast and the Furious 6. Palikęs abu pagrindinius aktorius Paul Walker ir Vin Diesel daugiau smulkesnių detalių neatskleidžia. Tačiau kažkas mane verčia jausti, kad ir šis filmas bus kažkokia vidurinė delionės dalis, o ne pasakojimas kas vyko vėliau.

Tommy Wirkola pristatys labai modernią visiems žinomos Jonuko ir Grytutės pasakos versiją Hansel and Gretel Witch Hunters. Patraukė Jeremy Renner pavardė ir kiek netikėta pasakos interpretacija. Nors, tikriausiai, šio filmo taip net nebūtų galima pavadinti. Veikiausiai, tai bus filmas tik šiek tiek pasireminatis pačia pasaka, ta prasme, tik tiek, kad veikėjų vardai tokie. Tikiu, kad norvegų režisierius nepagailės smurto ir žiaurumo. Laukiu, turėtų būti įdomu.

Broken City su Mark Wahlberg ir Russell Crowe turėtų būti dar viena gangsterių, mafijos istorija. Kaip jau minėjau, tokie dalykai man darosi vis įdomesni, dėl to ir įtraukiau šį filmą į savo sąrašą.

Movie 43 patraukė labai spalvingų aktorių sąrašu ir tuo, kad jį režisavo Elizabeth Banks, tai bus jos pirmas režisuotas pilnametražis filmas. Iš aprašymo spėju, kad bus kažkas panašaus į Love Actually ar Valentine's Day. Daug skirtingų istorijų ir jos kažkaip susiję.

White House Down bus dar viena drama apie Amerikos valdančiuosius. Tačiau man įdomu vien dėl to, kad vienas pagrindinių aktorių šiame filme bus Channing Tatum. Pastebėtina, kad jį renkasi vis rimtesniems vaidmenims. Pradėjęs kaip šokėjas, net ne aktorius Step Up, dabar jis pamažu įgauna aktoriaus veidą mano akyse.

Antroji Percy Jackson dalis Percy Jackson: Sea of Monsters mano sąraše dėl to, kad mačiau pirmą ir man visai patiko. Esu iš tų žmonių, kurie nematė visų Poteriados dalių, tačiau čia man kažkas panašaus, tik įdomiau, nes visada domėjausi Senovės Graikijos mitologija.

Ir, atrodo, čia viskas, ko laukiu, bent jau kol kas. Manau, kad kitąmet bus daug daugiau pamatyti vertų filmų, tačiau iš to, kas jau dabar pamažu pristatinėjama ir reklamuojama atrinkau šituos.
Kokių filmų jūs labiausiai lauksite ateinančiais metais?

4 komentarai:

 1. Ooo, as imdb'e irgi kruva filmu turiu uzsizymejus, kurie dar tik pasirodys ir dazniausiai vien del kokio vieno aktoriaus/es pasizymiu:DDD Asmeniskai, labai laukiu 'Les Miserables' :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būčiau ir aš Les Miz parašius čia, nes žiauriai pati jo laukiu, bet kad oficialiai pasirodys dar gruodį, tai pasiliko šitas praeitame įraše mano:)

   Panaikinti
 2. Kadangi ana irasa perskaiciau po sio, tai tik paskui pastebejau:)

  p.s. tas simboliu rasymas norint paskelbti komentara ziauriai nervina

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pabandysiu padaryti taip, kad nereikėtų:)

   Panaikinti